Výklad karet levně

Výklad karet levně - Velekněz - obecný význam karty

Karta Velekněz v tarotu označená číslem V, známá také jako Priest, Pope, Hierophant, je zobrazena v podobě muže oblečeného v rouchu připomínajícím habit. Dříve tato postava vyvolávala jednoznačné asociace s papežem a vírou. Současný obraz velekněze je univerzálnější a není tak jednoznačně spojen s křesťanskou vírou.
 
Velekněz
 
Velekněz vyzařuje klid, vnitřní klid a rozjímání. Je symbolem zjevení, cesty duchovního rozvoje, vnitřního osvícení. Je oporou v těžkých časech a uvědomuje si, že lidský život má vyšší smysl. Symbolizuje otevřenost člověka hlubšímu poznání světa, než je na první pohled viditelné.
 
Co znamená karta Velekněz?
 
 Velekněz mluví o té části člověka, která je zodpovědná za události v jeho životě, za jeho myšlenky a pocity. Obsahuje pokyny svědomí a podvědomí, díky kterým si člověk může najít tu správnou cestu sám pro sebe. Je však třeba mít na paměti, že to má i stinnou stránku. Může to naznačovat, že člověk začíná přijímat své mravní zásady jako jediné a správné, a tím se stává částečným. Mluví o zasvěcení se cestě duchovního rozvoje.

Dobrá kartářka

Jiřina Linhová Mgr.

  • 40 let praxe
  • vysokoškolské vzdělání
  • diskrétní, rychlá, spolehlivá
  • mé výklady jsou překvapivě přesné
  • po telefonu

https://www.vykladzkaret.online/

hmyz

Blog / Novinky

Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha