Stěhování levně

Stěhování levně - Přeprava UPS

 
Serverovny a UPS zaujímají mezi námi poskytovanými přepravními službami zvláštní místo. Vyžadují trochu jiný přístup a lepší organizaci práce. Proč nám můžete důvěřovat při plánování přepravy serverovny na nové místo? A proč vám přeprava UPS prováděná u nás dává plnou záruku bezpečnosti?

Přesouvání serverů – náročný úkol ne pro každého

Servery a doprovodná zařízení jsou zařízení, která jsou poměrně náročná na přepravu. Nestačí je jen hodit do dodávky a vybalit na místě. Tato choulostivá, ale drahá zařízení vyžadují správný přístup, přípravu, odpojení a zajištění jednotlivých prvků ještě před zahájením přepravy. Některé serverové skříně mohou být opravdu těžké a velké, což ztěžuje jejich bezpečné přenášení po schodech a jejich zabalení do auta. Jakékoli jejich upuštění nebo náraz do jiných předmětů během přepravy může způsobit vážné poškození a vystavit vaši společnost vážným ztrátám – finančním i image, pokud vaše společnost nefunguje správně a vaše firemní webové stránky selžou.

Transport serveru

Neméně důležité je správné fungování UPS, které je nezbytné pro správné fungování elektroniky ve vaší firmě. I když nejsou přehnaně jemné, jsou velmi těžké. Na druhou stranu baterie, které obsahují, nevydrží žádný kontakt s vlhkostí a také nejsou odolné proti pádům, což také vyžaduje patřičnou ochranu a pozornost při přepravě. Na to se můžete spolehnout, když nás pověříte tímto důležitým úkolem.

Můžete nám věřit

Proč se při plánování přepravy serverů nebo UPS vyplatí vsadit právě na nás? Z několika důvodů. Díky zkušené posádce vám můžeme zaručit profesionální servis v každé fázi tohoto úkolu - budete si neustále vědomi, že drahé vybavení je v rukou lidí, kteří vědí, co dělají. Pojistíme každou přepravu serverů, což vám dává záruku, že ani v nejhorším případě nezůstanete u ledu a vzniklé ztráty budou kompenzovány. Díky skvělé organizaci práce a využití specializovaných výtahů a vozů uzpůsobených k přepravě tohoto druhu nákladu Vám můžeme slíbit i expresní stěhování serverovny i mimo pracovní dobu nebo o víkendu - a dodržíme slovo! Proč tedy nedat šanci profesionálům a přesvědčit se na vlastní oči, až se zase pohnete?jak rychle a bezpečně provozujeme vaši serverovnu?

 

Stěhování Praha

 
Cény již od 590 Kč.

 

hmyz

Blog / Novinky

Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha