UV dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu - Jak účinně ničit bakterie a viry v prostoru domova, školy, ordinace nebo pracoviště? Novaerus doporučuje dekontaminaci vzduchu pomocí nízkoenergetického plazmového pole (tzv. studené plazmy).
Jedná se o  účinné produkty certifikované Národním hygienickým ústavem. Je to zatím jediná známá technologie, díky které je dezinfekce nejen účinná, ale i bezpečná. Přístroje Novaerus eliminují ze vzduchu až 99,99 % bakterií , virů, plísní a pylu a jsou schváleny pro nepřetržitý provoz v přítomnosti lidí.
Efektivní dekontaminace vzduchu NOVAERUS - využijte naše ochranná opatřeníNabízíme přenosná zařízení na dezinfekci vzduchu:     první linie obrany proti virům a bakteriím
    možnost nepřetržité, mnohahodinové práce,
    účinná likvidace virů a bakterií – včetně SARS-COV-2  (koronavirus),
    bezpečná a účinná technologie NanoStrike - nízkoenergetické plazma generované pomocí Dielectric Barrier Discharge DBD Dezinfekce vzduchu (a její moderní metody) je často založena na pronájmu speciálních služeb prováděných periodicky. Technologie Novaerus usnadňuje nepřetržitou dezinfekci vzduchu a zajišťuje, že po jediném výdaji je v místnostech zajištěna ochrana proti patogenům bez dalších nákladů. Zařízení lze namontovat na stěnu nebo umístit na speciální stojan. Jako stálý prvek vybavení průběžně sterilizuje vzduch v ložnici, zubní ordinaci, kanceláři nebo open-space.

Dezinfekce vzduchu

Více o nás viz web: https://www.uv-spider.cz/

hmyz

Blog / Novinky

Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha